Covid-19 Pandemisi ve alınan önlemler

Covid-19 Pandemisi ve alınan önlemler

Covid-19 Pandemisi ve alınan önlemlere yönelik firma aksiyonlarımız ve güncel bilgilendirme

 

 

 

15.05.2020
 
 
Konu: Covid-19 Pandemisi ve alınan önlemlere yönelik firma aksiyonlarımız ve güncel bilgilendirme
 
Değerli Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız,
 
Tüm Dünyada ve Mart başından bu yana etkisini azaltarak da olsa ülkemizde sürmekte olan Covid-19 salgını ve önlemleri nedeniyle benzeri görülmemiş süreçler yaşanıyor. Bu zor zamanlarda PROMAR Endüstriyel Kimyasallar A.Ş olarak birincil önceliğimiz çalışanlarımızı, müşterilerimizi, tüm paydaşlarımızı ve ailelerini güvende ve sağlık içerisinde olabilmelerine katkıda bulunabilmektir.
 
Ülkemizin ve Dünyamızın bu önemli mücadelesinin sağlam bir unsuru olmaya devam etmek üzere Dünya Sağlık Örgütü ve Ulusal Sağlık Kurumlarımızdan gelen bilgi ve rehberleri dikkatle takip ediyoruz ve tüm tavsiyelerini titizlikle uygulamaya alarak tedbirlerimizi sürdürüyor ve faaliyetlerimize kesintisiz devam ediyoruz.
 
Ofis/üretim/lojistik ve diğer çalışma ortamlarımızda arttırılmış olan her türlü hijyen uygulamalarına devam etmekteyiz.
 
Tüm personelimize alınması gereken sağlık ve hijyen önlemleri ile ilgili bilgilendirme yapılarak gerek uzaktan çalışma modelinde gerekse telekonferans vb iletişimler ile siz değerli müşteri/tedarikçi ve diğer paydaşlarımıza etkin bir şekilde temas halinde olmayı sürdürmekteyiz. Bununla birlikte belirlenen Ulusal kurallar çerçevesinde siz değerli paydaşlarımıza temaslarımızı arttırmak üzere programlı/randevulu ziyaretlerimizi de gerçekleştirmeye tekrar başlamış bulunmaktayız.
 
Üretim, kalite kontrol, lojistik-sevkiyat ve diğer operasyonel tüm süreçlerimize aksaksız sürdürürken tüm müşterilerimize güvenilir, kesintisiz mal ve hizmet sağlayabilmek için azami gayretlerimizi devam ettiriyoruz.
 
Beklentilerinizi daha iyi yönetebilmemiz adına, sizlerin talep ve geri bildirimlerini ilgili birimlerimizle mümkün olduğunca erken paylaşmanızın süreçlerimizin organizasyonu açısından çok değerli olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz.
 
Bu zor günleri hep beraber sağlıkla atlatarak tüm ürün ve hizmetlerimizi kesintisiz olarak sunabilmek ve güveninize layık olabilmek için birlikte çalışmaya devam edeceğiz.
 
Sağlıklı günler diler, iş birliğiniz ve desteğiniz için peşinen teşekkür ederiz.
 
Saygılarımızla,
 
Promar Endüstriyel Kimyasallar Sanayi ve Dış Tic. A.Ş.